Ermiş Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Uygunluk Belgesi sahibidir. Tüm faaliyetlerimiz Sigorta Acenteleri Yönetmeliği ve Sigortacılık Kanunu’na uygun biçimde yürütülmektedir. Ayrıca 2011 Yılında Euler Hermes Acenteliğini almış olup, Kredi Sigortaları branşında hizmet vermeye başlamıştır. Acenteliğimiz 2000 yılından bu yana Sağlık Sigortası, Otomobil Sigortaları, Ev Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları, İşyeri Sigortaları, Seyahat ve Yat Sigortaları, Bireysel Emeklilik Sigortası ve Hayat  Sigortası Ürünleri  branşlarında hizmet vermektedir.

Ermiş Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 2000 yılından bu yana müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Ermiş Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.Allianz Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; müşterilerimizin satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile müşteri arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

Misyonumuz:

Çağdaş, kurumsal bir iş anlayışını benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadromuzla, kişi ve kurum haklarına saygılı, geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine sigortacılıkta en üst düzeyde kaliteli hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz:

Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız ve toplumumuza karşı sorumluluğumuzun bilincinde, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızı teknolojik yeniliklerle birleştirerek, geçmişte olduğu gibi gelecekte de sigortacılıkta güven ve memnuniyetin ilk adresi olmak.

Kalite Politikamız:

Yönetim olarak hedefimiz, kalite yönetim sistemi sürekli iyileştirmek ve geliştirmek üzere gerekli faaliyetleri planlamak ve hayata geçirmektedir. Hizmet sürecinde temel prensibimiz, müşteri odaklı yapılanmayı esas alarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmet sürecine dahil etmek, böylece hizmetin kalitesini sürekli arttırmaktadır. Tüm Müşterilerimizin ve Çalışanlarımızın, beklenti ve taleplerini en üst düzeyde karşılamaya çalışarak, onlara güven duydukları bir ortam sağlamaktır. Çalışanlarımızı eğitimlerle sürekli destekleyerek, gelişimlerine katkıda bulunmak ve iyileştirme süreçlerinde etkin olarak yer almalarını sağlamaktır.

 

Hermes Sigorta hakkında detaylı bilgi için tıklayınız


  • 2011 Yılı Elit Clup üyesi 2010 Yılı Batı İstanbul ve Trakya Bölgesi Acenteleri arasında En Yüksek karlılığı sağlayan 2.Acente.
İstanbul - Zeytinburnu Allianz Sigorta Acentesi
Ermiş Sigorta

Adres
Seyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 8. Yol Galaksi İş Merkezi B Blok No:73 Kat:3 Daire:173 Zeytinburnu İstanbul

Copyright 2021 - Tüm hakları Allianz’a aittir.